Zveřejněno dnes

byt s 6 ložnicemi o velikosti 170 m² v Praha

Ibsenova, 120 00 Prague, Czechia

86 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 5+1 170m²

Byt Ibsenova Nabízíme k pronájmu světlý zařízený byt 5+1 o velikosti 170 m² s balkonem situovaný ve 3. NP zrekonstruovaného historického domu s výtahem. Tento byt se nachází ve vyhledávané lokalitě na Praze 2 - Vinohrady, která nabízí kompletní občanskou vybavenost i výbornou dopravní dostupnost. Nemovitost nabízí k užívání dva vzdušné obývací pokoje, elegantní kuchyni a jídelnu, tři ložnice, dvě moderní koupelny a prádelna. K bytu je možno pronajmout garážové parkovací stání za 5 000 Kč/měsíčně. Kuchyň je plně vybavena sklokeramickou varnou deskou, troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Koupelny disponují vanou či sprchovým koutem, bidetem a toaletou. Součástí vybavení nemovitosti je také alarm, pračka a sušička. Interiér zaujme vysokými stropy, vzdušností a elegantním designem, který podtrhuje celkový nadstandardní charakter bytu. Lokalita Ibsenovy ulice disponuje veškerou občanskou vybaveností a nachází se v těsné blízkosti náměstí Míru, v pěší vzdálenosti jsou stanice metra Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Muzeum a I. P. Pavlova a pro pohodlnější přesun je možno využít i tramvaje. Stanice autobusu je rovněž v docházkové vzdálenosti pár minut. Nájemcům jsou rovněž k dispozici banky, bankomaty, pošta, mateřské a základní školy. Dále pak nepřeberné množství restaurací, obchodů, fitness, barů apod. Nedaleké OC Atrium Flora a Cinema City Flora představují mnoho variant, co si počít s načatým večerem. K příjemným romantickým procházkám lze využít blízké Havlíčkovy a Riegrovy sady aj. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Nabízíme Vám videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

6

Velikost

170 m²

Cena

86 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

509 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ibsenova, 120 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

5 ložnice byt o velikosti 181.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 181 m²

Pod Hybšmankou, 220 00 Prague, Czechia

70 000 Kč / měsíc

6 ložnice byt o velikosti 191.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 6 ložnicemi o velikosti 191 m²

Nad Palatou, 150 00 Prague, Czechia

70 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 151.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 151 m²

7. května, 149 00 Prague, Czechia

70 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy