Zveřejněno před 2 dny

byt s 5 ložnicemi o velikosti 101 m² v Praha

Vratislavova, 128 00 Prague, Czechia

49 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 4+kk, Vyšehrad, Praha 2

Elegantní bydlení s atmosférou historické Prahy v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy 2. Prostorný byt o dispozici 4+1 a podlahové ploše 101,2 m and sup2; se nachází ve 2. patře komorního činžovního domu v ulici Vratislavova, jen pár kroků od náplavky, Vyšehradu i centra města.Interiér nabízí velkorysé místnosti, příjemnou světlost a autentický charakter městského bydlení s komfortem pro rodinné i reprezentativní užívání. Byt disponuje samostatnou kuchyní s elektrickými spotřebiči, vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Součástí je také sklepní kóje s možností zpřístupnění dle dohody.Lokalita patří dlouhodobě mezi nejžádanější rezidenční adresy v Praze v bezprostředním okolí se nachází stylové kavárny, restaurace, parky, kulturní místa i kompletní občanská vybavenost. Výborné spojení do centra samozřejmostí.Hlavní přednosti bytu:dispozice 4+1podlahová plocha 101,2 m and sup2;patro činžovního domuvlastní plynový koteloptický internet Vodafonesklepní kójeatraktivní lokalita Praha 2 Vyšehrad / Podskalíklidné bydlení s výbornou dostupností centraMěsíční nájemné činí 49.000 Kč + služby 2.500 Kč. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

5

Velikost

101 m²

Cena

49 000 Kč

Cena za m²

485 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vratislavova, 128 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

4 ložnice byt o velikosti 120.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 120 m²

Mánesova, 120 09 Prague, Czechia

39 500 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 122.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 122 m²

Pankrác, Na Pankráci, 140 63 Prague, Czechia

39 900 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 121.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 121 m²

Hvězdova, 140 63 Prague, Czechia

39 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy