Zveřejněno před 5 dny

byt s 4 ložnicemi o velikosti 99 m² v Praha

Walterovo náměstí, Prague, Czechia

45 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 4+kk 99m²

Pronájem moderního bytu 4+kk, LODŽIE, GARÁŽOVÉ STÁNÍ, REZIDENCE WALTROVKA PRAHA 5- JINONICE Pronájem moderního světlého bytu 4+kk se dvěma lodžiemi, garážovým stáním a sklepem v 6. nadzemním podlaží prestižní Rezidence Waltrovka v Praze 5, jen pár kroků od stanice metra B Radlická, v oblíbené rezidenční lokalitě plné zeleně s výbornou dostupností do centra města a kompletní občanskou vybaveností. Dispozice prostorného bytu o podlahové rozloze 99,1m² nabízí světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou a přímým vstupem na lodžii s příjemným výhledem do okolí, dále tři samostatné ložnice, z nichž jedna disponuje vstupem na druhou lodžii, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, šatnu a velkorysou vstupní halu s dostatkem úložného prostoru. Celkové vybavení zahrnuje moderní kuchyňskou linku se spotřebiči, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kvalitní sanitu, velká okna zajišťující dostatek denního světla a příjemnou atmosféru celého bytu. Součástí pronájmu je garážové stání v podzemní garáži a sklep o velikosti 2,8 m². Rezidence Waltrovka nabízí moderní a klidné bydlení s množstvím zeleně, společnou zahradou a několika dětskými hřišti. V bezprostředním okolí se nachází kompletní občanská vybavenost – obchody, restaurace, kavárny, školy včetně francouzského a německého mezinárodního lycea, sportoviště i oblíbené přírodní lokality jako přírodní památka Vidoule nebo Prokopské údolí. Obchodní centrum Nový Smíchov a Anděl v krátké dojezdové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost – stanice metra B Radlická v minutové pěší vzdálenosti, rychlé spojení do centra i na městský okruh. Zálohy na služby + elektřina 7.200 Kč + 1.000 Kč/měsíc

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

99 m²

Cena

45 900 Kč

Cena za m²

464 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Walterovo náměstí, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 87 m²

K Červenému vrchu, 162 00 Prague, Czechia

36 990 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m²

Olgy Havlové, 130 24 Prague, Czechia

36 990 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 109.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 109 m²

V Třešňovce, 108 00 Prague, Czechia

36 995 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy