byt s 4 ložnicemi o velikosti 94 m² v Trutnov

K Bělidlu, 541 02 Trutnov, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-12-2024

Pronájem bytu 4+kk 94m²

Pronájem byt 4+kk, 94m², Trutnov, Horní Staré Město Nabízíme k pronájmu byt 4+KK o celkové výměře 94,5 m², OV, zděný dům, vlastní vchod, ul. K Bělidlu, Trutnov. Dům se nachází v areálu bývalých prostor Texlenu. Dispozici bytu tvoří chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, menší pokoj, ložnice a kancelář, kterou je možno využívat jako pracovnu nebo další ložnici, případně vybudovat samostatný byt 1+KK. K bytu jsou ještě další prostory - technická místnost, sklad. Vytápění elektrokotlem. Hned za domem je les, ideální pro milovníky přírody. 1 parkovací místo na soukromém pozemku, které však není součástí prodeje. Vchod do domu je zároveň samostatným vchodem pro nabízený byt. Doporučujeme prohlídku. Nájemné 20.000,- Kč měsíčně. Zálohy na služby a energie podle počtu osob. Peněžitá jistota 1 měsíční nájem. Poplatek RK rovněž 1 měsíční nájem.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

94 m²

Cena

20 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-12-2024

Parkování

Ano

Cena za m²

213 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K Bělidlu, 541 02 Trutnov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Trutnov

Nové
3 ložnice byt o velikosti 93.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 93 m²

K Břízkám, 541 01 Trutnov, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy