byt s 4 ložnicemi o velikosti 202 m² v Praha

Na Hřebenkách, 150 00 Prague, Czechia

90 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-07-2026

Pronájem bytu 4+kk 202m²

Byt 4+kk ve vile Na Hřebenkách po kompletní rekonstrukci K pronájmu od je připravený byt 4+kk ve vile, která je po kompletní rekonstrukci. Plně klimatizovaný byt ve vysokém standardu o podlahové výměře 202 m² disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami, prostorným obývacím pokojem spojeným s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka je vybavená spotřebiči MIELE. V obývacím pokoji je krb na dřevo. Hlavní koupelna má walk-in sprchu a vanu, druhá koupelna sprchu. Přímo u kuchyně je prostorná terasa, z obývacího pokoje se dá francouzskými okny vyjít na balkón. Celá vila má pouze čtyři byty a náleží k ní udržovaná zahrada s ovocnými stromy, na které je ke společnému užívání zahradní domek, ve kterém je sauna, gril a plně vybavená kuchyň. K bytu náleží prostorný sklep. Možnost samostatné garáže pro dvě auta za 10 000 Kč. Kompletní poplatky se zálohami na služby jsou 11 200 Kč. Provize realitní kanceláře je 1 měsíční nájem + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

202 m²

Cena

90 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-07-2026

Cena za m²

446 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Hřebenkách, 150 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 132.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 132 m²

Břehová 208/8, 110 00 Prague, Czechia

73 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 142.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 142 m²

Břehová, 115 72 Prague, Czechia

73 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 142.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 142 m²

Břehová, 115 72 Prague, Czechia

73 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy