byt s 4 ložnicemi o velikosti 127 m² v Praha

Pod Lesem, 143 00 Prague, Czechia

50 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 4+kk 127m²

Pronájem, byt 4kk, 267 m², Praha 4, Komořany Rezidence pod lesem - Praha - Komořany. K dispozici nejdříve od . Nabízíme exkluzivně k pronájmu rezidenční komplex dvou domů, které jsou rozděleny na katastru nemovitostí na tři samostatné jednotky o dispozici 4kk, 4kk a 5kk. Tento rezidenční komplex je ideální pro rodinné či firemní sídlo a můžete ho pronajmout jako celek, případně po jednotlivých bytech. Jednotky ještě budou vybaveny kuchyňskou linkou a světly. Nemovitost se nachází na výjimečném místě v sousedství přírodního parku - Modřanská rokle - Cholupice s jedinečným výhledem na Prahu. Přední dům je rozdělen na dvě bytové jednotky 4+kk o užitné vnitřní ploše cca 128 m². První byt 4kk v přízemí disponuje vlastní soukromou předzahrádkou s cenou 50 000 CZK, 2x parkovací stání. Druhý byt 4kk má vlastní střešní terasu, 2x parkovací stání s cenou 60 000 CZK. Samotný dům v zadní části má také vlastní střešní terasu s cenou 80 000 CZK a užitnou vnitřní plochou cca 180 m², 3x parkovací stání, zastřešenou terasu. Byty mají vlastní parkovací stání; celkem je k dispozici šest parkovacích míst před domem a jedno parkovací místo v zadní části rezidence s vlastním výjezdem. Příprava na nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence je nízkoenergetická novostavba postavena majitelem stavební firmy v té nejvyšší kvalitě. Každá jednotka je vybavena vlastním tepelným čerpadlem Vaillant s podlahovým vytápěním. Pro maximální komfort je dům vybaven klimatizacemi Panasonic. Každý byt bude mít novou kuchyňskou linku. Součástí je chytrá domácnost, venkovní rolety - žaluzie, alarm, magnetické dovírání interiérových dveří, ozvučení koupelny, atd. Na střeše rezidence jsou připravené terasy pro instalaci vířivek a saun. V zadní části domu je zastřešená pergola s přípravou na kuchyňskou linku. Pro více informací mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

127 m²

Cena

50 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Cena za m²

394 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pod Lesem, 143 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

4 ložnice byt o velikosti 95.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 95 m²

Jeremiášova, 155 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 100.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 100 m²

Pod Lipkami, Podbělohorská, 150 06 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 105 m²

Turnovská, 180 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy