byt s 4 ložnicemi o velikosti 120 m² v Praha

Hlubočepy, Prague, Czechia

46 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 4+kk 120m²

Exkluzivní pronájem bytu 4+ kk, 120m² s terasou, zahradou a přímým vstupem z garáže Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt o dispozici 4+kk a celkové ploše 120 m², který prošel kompletní a kvalitní rekonstrukcí. Důraz byl kladen na čistý design, funkčnost a nadčasové materiály. Interiér tvoří moderní kuchyňská linka, elegantní koupelna, nové podlahy a interiérové dveře – vše ve vysokém standardu a v jednotném stylu. Výjimečnost této nemovitosti podtrhuje prostorná terasa o velikosti 36 m², která přirozeně rozšiřuje obytný prostor, a soukromá zahrada 20 m², poskytující klidné zázemí i dostatek soukromí. Velkým benefitem je garážové stání s přímým vstupem do bytu, zajišťující maximální komfort každodenního bydlení. Nájemné činí 46.000 Kč měsíčně + 6.000 Kč poplatky. Výše poplatků je vzhledem k velikosti a standardu bytu velmi příznivá. Kauce ve výši 52.000 Kč. Provize realitní kanceláře 52.000 Kč + DPH. Byt je spravován profesionální společností Bohemian Estates International, což zaručuje hladký průběh nájemního vztahu a kvalitní servis po celou dobu bydlení. Nemovitost je ideální pro klienty, kteří hledají kvalitní a reprezentativní bydlení bez kompromisů. Vistuální prohlídka je k dispozici.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

120 m²

Cena

46 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Cena za m²

383 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Hlubočepy, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m²

Olgy Havlové, 130 24 Prague, Czechia

36 990 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 87 m²

K Červenému vrchu, 162 00 Prague, Czechia

36 990 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 109.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 109 m²

V Třešňovce, 108 00 Prague, Czechia

36 995 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy