Zveřejněno včera
Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia
27 490 Kč / měsíc
Pronájem bytu 4+kk, 120 m², ul. Mlýnská, Prostějov Pronájem nadstandardního rohového bytu 4+kk s krytým parkováním v centru Prostějova. Nabízíme k pronájmu krásný a nadstandardně prostorný rohový byt 4+kk s užitnou plochou 126,5m², včetně balkonu (4m²) a sklepní kóje (2,5m²). Byt se nachází ve 3. NP a zaujme především svou velkorysou dispozicí, moderním provedením a vysokým komfortem bydlení. Součástí bytu jsou prostorné obytné místnosti, technická místnost a také ložnice s příjemným výhledem do zeleně vnitřního traktu, který přináší více klidu a soukromí. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem, což ocení zejména rodiny i náročnější nájemci. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňská linka včetně elektrických spotřebičů. Velkým benefitem jsou také příznivé provozní náklady, které činí přibližně 5 500 Kč měsíčně, a kryté parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Rezidence se nachází v samotném centru Prostějova, takže máte veškerou občanskou vybavenost doslova na dosah. Pokud hledáte reprezentativní, komfortní a prostorné bydlení v centru města, tato nabídka rozhodně stojí za pozornost. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte
Pronájem bytu 4+kk, 120 m², ul. Mlýnská, Prostějov Pronájem nadstandardního rohového bytu 4+kk s krytým parkováním v centru Prostějova. Nabízíme k pronájmu krásný a nadstandardně prostorný rohový byt 4+kk s užitnou plochou 126,5m², včetně balkonu (4m²) a sklepní kóje (2,5m²). Byt se nachází ve 3. NP a zaujme především svou velkorysou dispozicí, moderním provedením a vysokým komfortem bydlení. Součástí bytu jsou prostorné obytné místnosti, technická místnost a také ložnice s příjemným výhledem do zeleně vnitřního traktu, který přináší více klidu a soukromí. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem, což ocení zejména rodiny i náročnější nájemci.
Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňská linka včetně elektrických spotřebičů. Velkým benefitem jsou také příznivé provozní náklady, které činí přibližně 5 500 Kč měsíčně, a kryté parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Rezidence se nachází v samotném centru Prostějova, takže máte veškerou občanskou vybavenost doslova na dosah. Pokud hledáte reprezentativní, komfortní a prostorné bydlení v centru města, tato nabídka rozhodně stojí za pozornost. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
120 m²
Cena
27 490 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Novostavba
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
229 Kč
Inzerát se nachází na adrese Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Prostějov