byt s 4 ložnicemi o velikosti 118 m² v Bruntál

Příčná, 792 01 Bruntál, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-08-2025

Pronájem bytu 4+kk 118m²

Pronájem byty, 118 m², BruntálPříčná Rezidence Včelka otevírá své dveře novému stylu bydlení v Bruntále. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný a slunný byt o dispozici 4+kk se šatnou a dvěma koupelnami, o výměře 118 m², který se nachází na 1. podlaží kompletně zrekonstruovaného domu na ulici Příčná v Bruntále, ideální pro větší rodinu, či pro spolubydlící. Byt je součástí oploceného areálu zabezpečeného kamerovým systémem, který pro své obyvatele zajišťuje jak soukromí, tak bezpečí. Před domem se nachází prostorné parkoviště s dostatkem parkovacích míst a samozřejmě nechybí ani zahrada a venkovní posezení. V domě jsou pro rezidenty k dispozici moderně vybavená posilovna, dětská herna a společenská místnost - ideální pro rodiny s dětmi i aktivní životní styl. Cena pronájmu je 18.000,- Kč. V bytovém domě je možnost si vybrat i jinou bytovou jednotku o velikosti 2+KK či 3+KK. Doporučujeme prohlídku. Majitelé mají rozhodovací právo na výběr koncového nájemce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

118 m²

Cena

18 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-08-2025

S parkováním

Ano

Se zahradou

Ano

Rodinné

Ano

Cena za m²

153 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Příčná, 792 01 Bruntál, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Bruntál

4 ložnice byt o velikosti 118.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 118 m²

Příčná, 792 01 Bruntál, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí