byt s 4 ložnicemi o velikosti 115 m² v Hradec Králové

Labská louka, 500 11 Hradec Králové, Czechia

30 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-03-2026

Pronájem bytu 4+kk 115m²

Pronájem byt 4 + kk, 115m², Hradec Králové, Třebeš Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 4+kk s celkovou podlahovou plochou 115 m², který se nachází v lokalitě Labská louka v Hradci Králové. Byt nabízí komfortní bydlení s dostatkem prostoru i světla a je ideální volbou pro rodinu. Dominantou bytu je opravdu velký a prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přímý vstup na terasu, která poskytuje příjemné místo pro ranní kávu nebo večerní odpočinek. Dispozice dále zahrnuje tři samostatné pokoje – ložnici a dva dětské pokoje. Z jednoho z dětských pokojů je rovněž vstup na terasu. Součástí bytu je koupelna s vanou a samostatná toaleta. Praktické zázemí doplňuje prostorná předsíň. K bytu náleží také sklepní kóje a jedno vnitřní parkovací stání přímo v domě. Lokalita Labská louka patří mezi velmi vyhledávané části Hradce Králové. Nabízí klidné bydlení s dostatkem zeleně a zároveň výbornou dostupnost do centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky MHD, obchody, školy i další občanská vybavenost. Měsíční nájemné je uvedeno bez záloh na energie, které činí 4.500 Kč. Kauce je stanovena ve výši 55.000 Kč. Poplatek realitní kanceláři činí výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

115 m²

Cena

30 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-03-2026

Terasa

Ano

Cena za m²

261 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Labská louka, 500 11 Hradec Králové, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Hradec Králové

3 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m²

K Meteoru, 503 11 Hradec Králové, Czechia

24 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 96.89 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 97 m²

Na Výsluní, 500 08 Hradec Králové, Czechia

24 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 68.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 68 m²

Nový Hradec Králové, Královéhradecký, Czech Republic

24 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy