Zveřejněno před 3 dny
Tyršova, 675 22 Stařeč, Czechia
16 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 4+1 83 m², Stařeč Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu o dispozici 4+1 na začátku obce Stařeč (směr Třebíč). V bytě jsou 4 místnosti, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a kuchyň. V kuchyni zůstává elektrický sporák, trouba, mikrovlnná trouba, dvě lednice a pračka. Z bytu je vstup na terasu a následně lze využívat také velikou uzavřenou zahradu. Součástí pronájmu je polovina dvougaráže + jedno parkovací stání před garáží. Byt je volný ihned Majitel žádá nájem 16 000,- Kč + zálohy na energie (bude určeno podle počtu osob) Vratná kauce 23 000,- Kč Provize RK 16 000,- Kč Samozřejmostí naší realitní kanceláře je virtuální prohlídka nemovitosti.
Pronájem bytu 4+1 83 m², Stařeč Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu o dispozici 4+1 na začátku obce Stařeč (směr Třebíč). V bytě jsou 4 místnosti, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a kuchyň. V kuchyni zůstává elektrický sporák, trouba, mikrovlnná trouba, dvě lednice a pračka. Z bytu je vstup na terasu a následně lze využívat také velikou uzavřenou zahradu.
Součástí pronájmu je polovina dvougaráže + jedno parkovací stání před garáží. Byt je volný ihned Majitel žádá nájem 16 000,- Kč + zálohy na energie (bude určeno podle počtu osob) Vratná kauce 23 000,- Kč Provize RK 16 000,- Kč Samozřejmostí naší realitní kanceláře je virtuální prohlídka nemovitosti.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
5
Velikost
83 m²
Cena
16 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
07-05-2026
S terasou
Ano
S garáží
Ano
S parkováním
Ano
Cena za m²
193 Kč
Inzerát se nachází na adrese Tyršova, 675 22 Stařeč, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Stařeč