Zveřejněno před 6 dny
Luční, 435 42 Litvínov, Czechia
9 000 Kč / měsíc
Nabízím k pronájmu prostorný a slunný byt 4+1 o výměře 82 m 2 v klidné části Janova u Litvínova. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu (8 NP) na okraji obce a má zasklenou lodžii. Dispozice 4+1 (5 místností) v dobrém stavu nabízí pohodlí pro rodinu či pár, dostatek světla a příjemné soukromí. V bytě momentálně probíhá renovace, termín prohlídek bytu je cca červenec. Rychlé dopravní napojení a dostupnost občanské vybavenosti v okolí. Finanční podmínky: nájemné 9.000Kč/měs. + služby 2.500Kč/první osoba/měs. (každá další osoba + 800Kč). Při podpisu smlouvy je vyžadována kauce ve výši 9.000Kč, nájemné dopředu + služby a provize RK ve výši 10.000Kč. V bytě může bydlet maximálně sedm osob. Vážní zájemci procházejí výběrovém řízení. Pro více informací mě
Nabízím k pronájmu prostorný a slunný byt 4+1 o výměře 82 m 2 v klidné části Janova u Litvínova. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu (8 NP) na okraji obce a má zasklenou lodžii. Dispozice 4+1 (5 místností) v dobrém stavu nabízí pohodlí pro rodinu či pár, dostatek světla a příjemné soukromí. V bytě momentálně probíhá renovace, termín prohlídek bytu je cca červenec. Rychlé dopravní napojení a dostupnost občanské vybavenosti v okolí.
Finanční podmínky: nájemné 9.000Kč/měs. + služby 2.500Kč/první osoba/měs. (každá další osoba + 800Kč). Při podpisu smlouvy je vyžadována kauce ve výši 9.000Kč, nájemné dopředu + služby a provize RK ve výši 10.000Kč. V bytě může bydlet maximálně sedm osob. Vážní zájemci procházejí výběrovém řízení. Pro více informací mě
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
5
Velikost
82 m²
Cena
9 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Cena za m²
110 Kč
Inzerát se nachází na adrese Luční, 435 42 Litvínov, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Litvínov