byt s 5 ložnicemi o velikosti 153 m² v Praha

Policie ČR - místní oddělení Malá Strana, Vlašská 362/3, 118 00 Prague, Czechia

79 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 4+1 153m²

Pronájem bytu 4+1 nacházející se v atraktivní a prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana ID zakázky: M1112 GLJ Partners nabízí k pronájmu prostorný byt 4+1 o celkové ploše 153 m and sup2;, nacházející se v atraktivní a prestižní lokalitě Praha 1 Malá Strana, ulice Vlašská. Byt je situován ve 2. patře jedinečné, kompletně zrekonstruované historické budovy s výtahem a nabízí komfortní bydlení s privátní terasou o velikosti 17 m and sup2; a výhledem na Petřín. Dispozice: 4+1 Podlahová plocha bytu: 153 m and sup2; Terasa: 17 m and sup2; Patro: 2. NP (výtah) Nájemné: 79 000 Kč / měsíc Poplatky za služby: 4 000 Kč / měsíc Elektřina a plyn: přepis na nájemce Plus provize RK K nastěhování: ihned Vybavení a dispozice: Byt nabízí velkorysou dispozici 4+1 s prostorným obývacím pokojem s jídelní částí, samostatnou plně vybavenou kuchyní a spíží. K dispozici jsou tři ložnice, z nichž jedna má vlastní en-suite koupelnu, zatímco další dvě sdílejí druhou koupelnu vybavenou vanou i sprchovým koutem. Součástí bytu je vstupní hala s přístupem na soukromou terasu o velikosti 17 m and sup2;, která nabízí příjemný výhled do klidného dvorního traktu směrem na Petřín. Byt i dům byly citlivě zrekonstruovány se zachováním původních architektonických prvků, což podtrhuje jedinečný charakter nemovitosti. Byt nabízí vysoký standard bydlení vhodný pro náročné klienty hledající prostorné a reprezentativní bydlení v centru města. Lokalita: Nemovitost se nachází v prestižní části Praha 1 Malá Strana na úpatí Petřína, v blízkosti Pražského hradu a četných ambasád. Lokalita nabízí výbornou dostupnost MHD, stanice metra Malostranská a tramvajové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, restaurace, kavárny a služby. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

5

Velikost

153 m²

Cena

79 000 Kč

Cena za m²

516 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Policie ČR - místní oddělení Malá Strana, Vlašská 362/3, 118 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

4 ložnice byt o velikosti 130.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 130 m²

Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Prague, Czechia

65 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 136.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 136 m²

U Krčské vodárny, 140 02 Prague, Czechia

65 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 170.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 170 m²

Havlíčkovy sady, Vinohrady, Prague, Czechia

65 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy