byt s 5 ložnicemi o velikosti 105 m² v Praha

Turnovská, 180 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 4+1 105m²

Pronájem m² P8 Libeň Palmovka Turnovská po rekonstrukci nezařízeno pronájem m P8 Libeň, Turnovská. Byt po právě dokončené rekonstrukci ve 2. podlaží cihlového domu u metra B Palmovka. Tři neprůchozí ložnice, čtvrtá ložnice průchozí přes kuchyni. Kuchyňská linka s myčkou, troubou, varnou deskou, odsavačem par. Koupelna se sprchou a toaletou, druhá toaleta zvlášť. Vytápění elektrickým kotlem. Plastová okna, vinylové podlahy, použité kvalitní materiály. Výhled do vnitrobloku a klidné ulice. Možnost využívat zahradu domu ke grilování. V docházkové vzdálenosti metro B Palmovka. Doporučuji Ev. číslo: 656019.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

5

Velikost

105 m²

Cena

40 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

381 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Turnovská, 180 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

5 ložnice byt o velikosti 81.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 81 m²

Na Kačence, 196 00 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 100.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 100 m²

Nad Turbovou, 150 03 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 87 m²

Bořivojova, 120 09 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy