byt s 3 ložnicemi o velikosti 113 m² v Ostrava

U Lesa 427/26, 700 30 Ostrava, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk v Ostravě, Ev.č.: 00691

Popis, Hledáte kvalitní a příjemné bydlení v Ostravě?, Chcete bydlet moderně?, Chcete mít k bytu terasu a parkování?, Již nehledejte, tato nabídka je pro Vás ideální volbou., Předmětem nabídky je bytová jednotka 3+kk s terasou, která bude připravena k okamžitému nastěhování., Byt se nachází na ulici U Lesa v Ostravě - Hrabůvce., Bytová jednotka s podlahovou plochou přes 73 m² se nachází v II. NP, cihlového domu., Výhodou tohoto skvělého bydlení je: lokalita, dům je umístěn v klidné ulici a kompletní občanská vybavenost v okolí., Aktuálně je v daném domě možné si pronajmout 3 nově vybudované bytové jednotky o dispozicích 3+kk a tato je jedna z nich., Technické informace a popis:, - nové rozvody: voda, odpadů, elektroinstalace, . nová plastová okna (3 sklo), - zateplení domu, - předokenní rolety na dálkové ovládání, - vytápění (podlahové) samostatným plyn. kotlem včetně ohřevu vody, - video telefon, - elektricky ovládaná brána, - kuchyňské linky na míru s nadstandardním vybavením, - dvě parkovací stání, - zahrada, - terasa, K domu náleží možnost využít zahradu, parkovací stání, v rámci uzavřeného areálu přímo u domu., Stav a domu i bytu je patrný z přiložené fotodokuntace u inzerátu., Pro bližší informace či zajištění,

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

113 m²

Cena

28 000 Kč

Cena za m²

248 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Lesa 427/26, 700 30 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

2 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 64 m²

F. X. Riepla, 706 02 Ostrava, Czechia

22 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Důlní, 706 02 Ostrava, Czechia

22 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 64 m²

F. X. Riepla, 706 02 Ostrava, Czechia

22 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy