byt s 1 ložnicí o velikosti 84 m² v Brno

Podveská, 624 00 Brno, Czechia

26 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk s balkonem a garážovým stáním

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu moderní a prosluněný byt o dispozici 3+kk s balkonem a parkovacím stáním ve hromadné garáži, nacházející se v 1.NP bytového domu. Byt se nachází v klidné lokalitě na ulici Podveská – Brno-Komín. Byt o celkové výměře 75,40 m2 se nachází ve třetím podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří balkon o výměře 6,1 m2, šatna a sklep umístěný na patře. Jedná se o byt v posledním patře orientovaný do vnitrobloku. V prostorách chodby a koupelny jsou ve stropu světlovody. Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a digestoří. Obývací část je zařízena pohovkou, konferenčním stolem, jídelním stolem s židlemi a nábytkem na míru a poličkami. Okno v obývacím pokoji disponuje dělenými venkovními žaluziemi, lamely typu C. Součástí pokoje/pracovny je nábytková stěna. V druhém pokoji/ložnici je zabudována vestavěná skříň. V koupelně je vana s umyvadlem. V chodbě je umístěna šatní skříň. Byt má samostatnou toaletu, bidet a umývátko, v této místnosti je umístěna pračka s vrchním plněním. V okolí bytového domu se nachází supermarket Billa, lékárna, střední odborná škola, lékaři atd. Byt je situován v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Nedaleko od bytového domu se nachází tramvajová zastávka Podveská/Vozovna Komín a autobusové zastávky Hlavní/Vozovna Komín. Maximální počet osob v bytě je 3. Nájemné 26.900,– + garážové stání 2.000,– + zálohy na služby 4.673,– + zálohy na elektřinu 900,– + provize RK. Dodavatele internetu si nájemce zařizuje sám. Jistota ve výši Kč 60.000,–. K nastěhovaní od . Energetická kategorie bytového domu je C, štítek PENB bude přílohou nájemní smlouvy. Prohlídky možné po domluvě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

84 m²

Cena

26 900 Kč

Cena za m²

320 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Podveská, 624 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m²

Bystrcká, 624 00 Brno, Czechia

21 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m²

Dohnalova, 644 00 Brno, Czechia

21 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 42 m²

Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

21 920 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy