Zveřejněno před 6 dny
582 83 Vilémov, Czechia
18 000 Kč / měsíc
Byt 3+kk s terasou a zahradou v novostavbě z roku 2026 Tato nabídka je určena pouze solidním, dlouhodobým zájemcům: Byt o obytné ploše 99 m² se nachází v 1. patře právě dokončeného domu, s možností využití zahrady cca 250 m². V domě je pouze jeden byt, takže nájemníkům je zaručeno nejen dokonalé soukromí, ale i benefity jako oplocená zahrada, kde je možné např. postavit zahradní domek, pískoviště nebo venkovní gril. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – indukční varnou deskou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 41 m², ložnice 15 a 22 m², technická místnost, koupelna s vanou – vše dispozičně promyšlené a především ještě nikým nepoužívané. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Parkovací stání na pozemku. K dispozici je byt ihned. Nájemné 18 000 Kč plus poplatky 3 000 Kč včetně elektrické energie. Kauce 21 000 Kč. Poplatky RK 21 000 Kč plus DPH. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Byt 3+kk s terasou a zahradou v novostavbě z roku 2026 Tato nabídka je určena pouze solidním, dlouhodobým zájemcům: Byt o obytné ploše 99 m² se nachází v 1. patře právě dokončeného domu, s možností využití zahrady cca 250 m². V domě je pouze jeden byt, takže nájemníkům je zaručeno nejen dokonalé soukromí, ale i benefity jako oplocená zahrada, kde je možné např. postavit zahradní domek, pískoviště nebo venkovní gril. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – indukční varnou deskou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem 41 m², ložnice 15 a 22 m², technická místnost, koupelna s vanou – vše dispozičně promyšlené a především ještě nikým nepoužívané. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Parkovací stání na pozemku. K dispozici je byt ihned. Nájemné 18 000 Kč plus poplatky 3 000 Kč včetně elektrické energie. Kauce 21 000 Kč. Poplatky RK 21 000 Kč plus DPH. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
99 m²
Cena
18 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
30-04-2026
Se zahradou
Ano
S terasou
Ano
Cena za m²
182 Kč
Inzerát se nachází na adrese 582 83 Vilémov, Czechia
Načítání mapy