byt s 3 ložnicemi o velikosti 99 m² v Třinec

Lidická, 739 61 Třinec, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk, 99 m2, Třinec - Lyžbice

Nabízíme Vám k pronájmu nadstandardně prostorný byt o dispozici 3+kk s prostorem pro šatnu a celkovou výměrou 99,40 m 2 , situovaný ve vyhledávané lokalitě města Třinec – Lyžbice. Byt právě prošel rekonstrukcí, včetně instalace nové moderní kuchyňské linky, a je připraven k okamžitému nastěhování. Dispoziční řešení bytu zahrnuje prostorný obývací prostor s kuchyňským koutem, dva samostatné pokoje, dvě předsíně, koupelnu s WC a další místnost vhodnou například jako šatnu či praktický úložný prostor. Velkou výhodou jsou dva samostatné vstupy do bytu, které zvyšují komfort a variabilitu užívání. Dům je velmi dobře udržovaný, nachází se v příjemném okolí a nabízí výbornou dostupnost veškeré občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti. K bytu je možné si za poplatek 700 Kč měsíčně pronajmout parkovací místo ve dvoře objektu. V budově se nacházejí pouze tři bytové jednotky, přičemž ostatní prostory slouží jako kanceláře a sklady, díky čemuž je objekt velmi klidný a poskytuje příjemné bydlení. Měsíční nájemné činí 16 170 Kč a zahrnuje veškeré služby, tedy vodu, topení, elektřinu i úklid společných prostor. Nájemní smlouva se uzavírá minimálně na dobu jednoho roku, požadována je vratná kauce ve výši 32 340 Kč. Administrativní poplatek ve výši 16 170 Kč. Pro více informací nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

99 m²

Cena

12 500 Kč

Cena za m²

126 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Lidická, 739 61 Třinec, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Třinec

3 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 48 m²

Palackého, 739 61 Třinec, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 48.82 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 49 m²

Palackého, 739 61 Třinec, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 44 m²

Habrová, 739 61 Třinec, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy