Zveřejněno včera

byt s 3 ložnicemi o velikosti 96 m² v Praha

Bytový komplex Jateční - Komunardů - Tusarova, Holešovice, Prague, Czechia

75 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 12-05-2026

Pronájem bytu 3+kk 96m²

Moderní mezonet 3+kk s velkou terasou a garáží Holešovice Představuji k pronájmu výjimečný mezonetový byt se střešní terasou a nádhernými výhledy v 6. a 7. patře rezidenčního projektu Linea Pura v oblíbené lokalitě Holešovice. Byt nabízí užitnou plochu 96,5 m² a velkorysé venkovní prostory o celkové výměře 55,1 m² v podobě terasy a balkonů. Dispozice je promyšleně rozdělena do dvou podlaží. V horním patře se nachází vstupní předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na krásnou střešní terasu, která poskytuje příjemné soukromí i jedinečné výhledy na okolí. Kuchyňská linka je aktuálně ve výrobě a bude dodána na míru včetně spotřebičů. Na tomto podlaží je zároveň samostatná toaleta. Spodní patro tvoří klidová část bytu se dvěma ložnicemi. Každá ložnice disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a zároveň vstupem na balkon. Jeden pokoj je orientován do ulice, druhý do klidného vnitrobloku. Byt se nabízí nezařízený, majitelé jsou však po dohodě schopni zajistit kompletní vybavení dle potřeb budoucího nájemce. Samozřejmostí jsou elektrické venkovní rolety, inteligentní ovládání bytu, stropní chlazení a vytápění či geotermální systém s tepelnými čerpadly. Komfort bydlení doplňují vysoké stropy, 24hodinová recepce a bezpečnostní služba. Součástí pronájmu je také garážové stání.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

96 m²

Cena

75 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

12-05-2026

Cena za m²

781 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Bytový komplex Jateční - Komunardů - Tusarova, Holešovice, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 82.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 82 m²

U Blaženky, 150 00 Prague, Czechia

60 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 105 m²

Rašínovo nábřeží, 121 35 Prague, Czechia

60 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 115.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 115 m²

Soukenická, 110 05 Prague, Czechia

60 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy