Zveřejněno před 3 dny

byt s 3 ložnicemi o velikosti 93 m² v Praha

Na Vinici, 100 00 Prague, Czechia

50 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 3+kk 93m²

Byt Na Vinici Nabízíme k pronájmu zařízený klimatizovaný byt 3+kk o velikosti 93 m² se dvěma balkony situovaný ve 3. NP domu. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 10 - Strašnice, disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou. Tento byt k pronájmu nabízí k užívání vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, patro se schodištěm, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. K bytu náleží dva balkony a sklep. Možnost parkování na uzavřeném pozemku. Kuchyňský kout je plně vybaven sklokeramickou varnou deskou, troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Koupelna disponuje moderním walk-in sprchovým koutem. Byt je dále vybaven vestavěnými skříněmi, videotelefonem a kamerovým systémem. V obytných místnostech jsou položeny kvalitní dřevěné podlahy, které podtrhují příjemnou atmosféru interiéru. Čtvrť s dobrou dopravní dostupností, kterou tvoří rodinné a částečně i bytové domy. Lokalita disponuje zastávkami tramvají a autobusů. Na stanici metra Želivského se dostanete městskou hromadnou dopravou už za 2 minuty. Autem dojedete na městský okruh za 6 minut, na letiště Václava Havla za 42 minut, do nákupního a zábavního centra Atrium Flora za 4 minuty. V místě najdete veškerou občanskou vybavenost – mateřské, základní a střední školy, gymnázium, lékárny, polikliniku, restaurace, supermarkety, dětská hřiště a poštu. Pro volnočasové aktivity můžete využít v okolí sportovní halu, bazén, fotbalová a volejbalová hřiště, tenisové kurty, Jump park nebo bowling. Na procházku se lze vydat do Malešického parku nebo vyrazit na kole do Malešického lesa. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

93 m²

Cena

50 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

538 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Vinici, 100 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

4 ložnice byt o velikosti 95.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 95 m²

Jeremiášova, 155 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 84.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 84 m²

Palackého, 116 39 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 112.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 112 m²

AlzaBox, Jeremiášova 2722, 155 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy