byt s 3 ložnicemi o velikosti 93 m² v Praha

Schwarzenberská, 158 00 Prague, Czechia

33 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 3+kk 93m²

Prostorný byt 3+kk nedaleko německé školy s terasou Exkluzivně nabízíme zařízený slunný byt 3+kk s obytnou terasou 41m² v residenci Botanica. Byt se nachází v klidném prostředí u přírodního parku Vidoule, vedle německé školy. Dispozice: Prostorná vstupní hala Ložnice Dětský pokoj Předsíň s šatnou a úložnými prostory Koupelna s hydromasážní vanou, bidet, toaleta, pračka Další samostatná toaleta s umyvadlem Prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu Kompletně zařízená kuchyně se spíží Další informace: bezpečnostní okenní folie, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy, sklep není k dispozici. Měsíční poplatky činí cca 5 000 Kč + elektřina. Provize realitní kanceláři 1 měsíční nájem + DPH. Dostupnost: letiště Václava Havla 15 min autem, Nemocnice Motol a Homolka 6 min autem, metro Nové Butovice 8 min chůze. Občanská vybavenost: nákupní centrum Galerie Nové Butovice 8 min chůze, Lidl, Albert, Kaufland, Poliklinika Lípa, lékárny, bankomaty, směnárny, dětské hřiště, hala Motorlet, fotbalové hřiště, tenisové kurty, plavecký stadion, kvalitní mateřské školy, pošta, restaurace, kavárny.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

93 m²

Cena

33 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Zařízené

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

363 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Schwarzenberská, 158 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 81.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 81 m²

Sicherova, 190 15 Prague, Czechia

27 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Mezitraťová 234/9, 190 00 Prague, Czechia

27 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

27 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy