byt s 3 ložnicemi o velikosti 92 m² v Zlín

Podlesí I, 760 05 Zlín, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 92 m2, Zlín

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 3+KK se 2 balkony, sklepem a s možností garážového stání v suterénu domu. Byt má celkovou výměru 110m 2 , vnitřní podlahovou plochu 92,2m 2 , dva balkony a nachází se ve 4. patře nového bytového domu s krásným výhledem na Zlín. Moderní byt nabízí velký obývací pokoj, prostorný kuchyňský kout s ostrůvkem a s jídelnou, dvě ložnice, chodbu s úložnými prostory a s šatnou, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. Byt je zařízen moderním a vkusným nábytkem na míru a poskytuje vysoký komfort bydlení a dostatek úložných prostor. K modernímu vybavení tohoto bytu, které šetří náklady, patří rekuperace, elektricky ovládané žaluzie a moderní kuchyňské spotřebiče Electrolux. Sklep se nachází v přízemí domu. K bytu je možné pronajmout i garážové stání v suterénu domu s přístupem do bytu výtahem. Celý dům má moderní zabezpečení včetně kamerového systému. V blízkosti domu se nachází zastávka MHD, park s dětskými hřišti, sportovišti a biotopem, výhodou je kompletní občanská vybavenost i blízkost lesa. Byt je ihned k nastěhování a je vhodný pro nekuřáky bez domácích mazlíčků. Výše nájmu bytu je 22.000,-Kč + záloha na energie 4.000,-Kč + elektřina bude převedena na nájemce. Nájem garážového stání je 2.000,-Kč. Majitel si vyhrazuje právo zvolit nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

92 m²

Cena

22 000 Kč

Cena za m²

239 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Podlesí I, 760 05 Zlín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Zlín

3 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m²

Dlouhá, 761 50 Zlín, Czechia

17 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 87 m²

Lešetín II, 761 50 Zlín, Czechia

17 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 87.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 87 m²

Zlín, okres Zlín, Czechia

17 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy