byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m² v Praha

Litoměřická, 190 00 Prague, Czechia

39 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 90m²

Pronájem bytu 3+kk 90 m² Litoměřická, Praha Nabízíme k pronájmu světlý a moderní byt o dispozici 3+kk a velikosti přibližně 90 m² s balkonem 5 m², situovaný v novostavbě přímo u metra Prosek. Byt se nachází ve 4. patře a nabízí komfortní a praktické bydlení v žádané lokalitě. Vybavení bytu: Prostorná předsíň Dvě ložnice Světlý obývací pokoj spojený s moderním kuchyňským koutem Koupelna s vanou Samostatné WC Prádelna Balkon 5 m² Byt je kompletně zařízen a vybaven Lokalita: Byt se nachází 1 minutu pěšky od stanice metra Prosek, což zajišťuje skvělou dopravní dostupnost do centra města. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost, včetně supermarketu Billa, sportovních hřišť, cyklostezek a známé bobové dráhy Prosek. V přízemí domu se nachází i několik obchodních jednotek, které poskytují další služby pro pohodlí nájemníků. Další možností: Parkovací stání k pronájmu za 2.000 CZK + poplatky 350 CZK Stání v parkovacím zakladači za 1.000 CZK + poplatky 350 CZK Sklep za 500 CZK měsíčně Podmínky pronájmu: Nájemné: 39.000 Kč měsíčně Poplatky: cca 10.060 Kč (včetně energií a internetu) Kauce: 2-3 nájmu Provize: 39.000 Kč K nastěhování od . Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

90 m²

Cena

39 000 Kč

Cena za m²

433 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Litoměřická, 190 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

4 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 105 m²

Roháčova 1095/77, 130 00 Prague, Czechia

31 500 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 105 m²

Roháčova 172/3, 130 00 Prague, Czechia

31 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

31 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy