Na Císařce, 150 06 Prague, Czechia
29 500 Kč / měsíc
Novostavba 3+kk, 90m² s terasou, ul. Na Císařce, Praha 5 Nabízíme Vám k pronájmu jedinečný byt v novostavbě z roku 2009 o velikosti 3+kk 90m² včetně terasy 14m² v ul. Na Císařce, Praha 5. Byt se nachází ve 3. patře v domě s výtahem. K bytu náleží garážové stání a sklep. Byt je částečně zařízen, kuchyňská linka na míru, sporák, lednice, myčka, pračka, klimatizace, vestavěné skříně v ložnici, a na chodbě. Součástí bytu je velmi prostorná terasa, která je orientovaná na jižní stranu. Koupelna je se sprchovým koutem i vanou, WC samostatně. V oknech dálkově elektrické žaluzie. V domě kočárkárna a sušárna. K dispozici bytu je soukromé dětské hřiště pouze pro tento dům. V okolí domu veškerá občanská vybavenost, zeleň, parky, škola, školka, Park Ladronka. Velmi dobra dostupnost do centra města cca 15min. Byt je vhodný jak pro pár tak pro rodinu. Tento byt Vám vřele doporučujeme. Prohlídka bytu a rezervace je možná ihned. Byt k dispozici od prohlídka bytu a možná rezervace ihned.
Novostavba 3+kk, 90m² s terasou, ul. Na Císařce, Praha 5 Nabízíme Vám k pronájmu jedinečný byt v novostavbě z roku 2009 o velikosti 3+kk 90m² včetně terasy 14m² v ul. Na Císařce, Praha 5. Byt se nachází ve 3. patře v domě s výtahem. K bytu náleží garážové stání a sklep. Byt je částečně zařízen, kuchyňská linka na míru, sporák, lednice, myčka, pračka, klimatizace, vestavěné skříně v ložnici, a na chodbě. Součástí bytu je velmi prostorná terasa, která je orientovaná na jižní stranu. Koupelna je se sprchovým koutem i vanou, WC samostatně.
V oknech dálkově elektrické žaluzie. V domě kočárkárna a sušárna. K dispozici bytu je soukromé dětské hřiště pouze pro tento dům. V okolí domu veškerá občanská vybavenost, zeleň, parky, škola, školka, Park Ladronka. Velmi dobra dostupnost do centra města cca 15min. Byt je vhodný jak pro pár tak pro rodinu. Tento byt Vám vřele doporučujeme. Prohlídka bytu a rezervace je možná ihned. Byt k dispozici od prohlídka bytu a možná rezervace ihned.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
90 m²
Cena
29 500 Kč
Cena za m²
328 Kč
Inzerát se nachází na adrese Na Císařce, 150 06 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha