byt s 3 ložnicemi o velikosti 87 m² v Praha

Bulharská, 100 83 Prague, Czechia

33 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 21-04-2025

Pronájem bytu 3+kk 87m²

Pronájem prostorného 3+kk se 2 koupelnami, 87m² - Praha - Vršovice Pronájem velmi hezkého a prostorného bytu 3+kk se 2 koupelnami, o velikosti cca 85m², ve 3. patře pečlivě udržovaného činžovního domu na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Ideální bydlení pro rodinu, pár nebo dva spolubydlící. K dispozici je obývací pokoj s kuchyňským koutem (cca 27,5 m²) a kuchyňská linka plně vybavená vestavěnými spotřebiči, 2 koupelny se 2 WC (jedna koupelna umístěná v předsíni má vanu, druhá v ložnici je se sprchovým koutem), dvě samostatné neprůchozí ložnice (cca 21,2 m² a 18,3 m²), komora/šatna (cca 3,5 m²). V pokojích jsou dřevěné parkety, v předsíni dlažba. Dvě místnosti jsou orientované na jižní stranu s hezkým výhledem na Prahu 4 a 10, jedna ložnice na sever. Celý dům je po rekonstrukci, nový výtah, opravené společné prostory domu, fasáda. Výborná lokalita s dobrou dopravní dostupností. Majitel bytu si nepřeje zájemce se psy. Poplatky 2.774,- Kč (nastaveno pro 2 osoby), plus elektřina a plyn se převádí na nájemce. Volné ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

87 m²

Cena

33 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

21-04-2025

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

385 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Bulharská, 100 83 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 70.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 70 m²

Na Viktorce, 130 24 Prague, Czechia

26 800 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 73.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 73 m²

Arménská, 101 38 Prague, Czechia

26 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Dlouhá 737/21, 110 00 Prague, Czechia

26 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy