Zveřejněno před 5 dny
Mátová, 435 21 Most, Czechia
26 990 Kč / měsíc
Byt 3+kk se zahradou, ul. Mátová, Most Nabízíme k pronájmu byt se zahradou o dispozici 3+kk a výměře 86 m and sup2; v moderní novostavbě, ve které se nachází celkem 4 bytové jednotky. Každý byt má svůj vlastní samostatný vchod do domu, což zajišťuje maximální soukromí a komfort bydlení. Dva byty jsou situovány v 1. patře a disponují prostornou terasou, další dva byty se nachází v přízemí a náleží k nim soukromá zahrada. Jedná se o novostavbu vybavenou moderními technologiemi, včetně úsporného vytápění tepelným čerpadlem. Součástí pronájmu je také parkovací stání přímo před domem. Nemovitost se nachází ve velmi lukrativní části města s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Jen kousek od domu se nachází Sportovní areál Benedikt. Nájemné činí 26.990 Kč/měsíc + zálohy na elektřinu a vodu. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné složit provizi RK ve výši 26.990 Kč a vratnou kauci 54.000 Kč. Volné od 8/2026. Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu. Fotografie je pouze ilustrační.
Byt 3+kk se zahradou, ul. Mátová, Most Nabízíme k pronájmu byt se zahradou o dispozici 3+kk a výměře 86 m and sup2; v moderní novostavbě, ve které se nachází celkem 4 bytové jednotky. Každý byt má svůj vlastní samostatný vchod do domu, což zajišťuje maximální soukromí a komfort bydlení. Dva byty jsou situovány v 1. patře a disponují prostornou terasou, další dva byty se nachází v přízemí a náleží k nim soukromá zahrada. Jedná se o novostavbu vybavenou moderními technologiemi, včetně úsporného vytápění tepelným čerpadlem.
Součástí pronájmu je také parkovací stání přímo před domem. Nemovitost se nachází ve velmi lukrativní části města s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Jen kousek od domu se nachází Sportovní areál Benedikt. Nájemné činí 26.990 Kč/měsíc + zálohy na elektřinu a vodu. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné složit provizi RK ve výši 26.990 Kč a vratnou kauci 54.000 Kč. Volné od 8/2026. Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu. Fotografie je pouze ilustrační.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
86 m²
Cena
26 990 Kč
Cena za m²
314 Kč
Inzerát se nachází na adrese Mátová, 435 21 Most, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Most