byt s 3 ložnicemi o velikosti 82 m² v Praha

Ortenovo náměstí, 170 04 Prague, Czechia

29 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 82m²

Pronájem bytu 3+kk, Ortenovo nám., Holešovice, 29990 Kč/měs, 82 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Prahy 7 - Holešovice. Byt o podlahové ploše 82 m² se nachází v 7. podlaží cihlového domu s výtahem. Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje myčkou, elektrickou troubou, indukční varnou deskou a digestoří. Větší ložnice disponuje šatní místností. Druhá ložnice je nezařízená. Třetí ložníce v patře disponuje komodou a skříní. V koupelně nalezneme vanu, sprchový kout, umyvadlo, pračku a samostatnou toaletu oddělenou dveřma. Vytápění je zabezpečené plynovým kotlem. Byt je k nastěhování od . V okolí domu najdeme veškerou potřebnou infrastrukturu. Tramvajová zastávka se nachází hned vedle domu. Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB. Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

82 m²

Cena

29 990 Kč

Cena za m²

366 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ortenovo náměstí, 170 04 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 51 m²

Na Šutce, 181 06 Prague, Czechia

23 999 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Pecháčkova, 150 21 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 59 m²

U Plynárny, 101 01 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy