Zveřejněno před 4 dny
Sokolská, 470 01 Česká Lípa, Czechia
15 000 Kč / měsíc
Exklusivní mezonetový byt v centru České Lípy Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu exkluzivní byt 3+kk v centru České Lípy. Tento prostorný, rekonstruovaný byt se nachází v podkroví domu a je ideální pro ty, kteří hledají moderní, reprezentativní a komfortní bydlení s nádechem první republiky. Byt o celkové podlahové ploše 79 m² nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Je situován ve skvěle udržovaném objektu s osobním vlastnictvím, což zajišťuje klidné a bezpečné prostředí. Zajímavé architektonické řešení přispívá k příjemné atmosféře bydlení. Pronájem bytu činí 15 000 Kč měsíčně, k čemuž se připočítávají náklady na bydlení ve výši 500 Kč za měsíc a osobu. Elektroměr je vlastní a náklady na elektřinu se platí dle vlastní spotřeby. Byt je dostupný k nastěhování dohodou. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím
Exklusivní mezonetový byt v centru České Lípy Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu exkluzivní byt 3+kk v centru České Lípy. Tento prostorný, rekonstruovaný byt se nachází v podkroví domu a je ideální pro ty, kteří hledají moderní, reprezentativní a komfortní bydlení s nádechem první republiky. Byt o celkové podlahové ploše 79 m² nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Je situován ve skvěle udržovaném objektu s osobním vlastnictvím, což zajišťuje klidné a bezpečné prostředí.
Zajímavé architektonické řešení přispívá k příjemné atmosféře bydlení. Pronájem bytu činí 15 000 Kč měsíčně, k čemuž se připočítávají náklady na bydlení ve výši 500 Kč za měsíc a osobu. Elektroměr je vlastní a náklady na elektřinu se platí dle vlastní spotřeby. Byt je dostupný k nastěhování dohodou. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
79 m²
Cena
15 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Novostavba
Ano
Cena za m²
190 Kč
Inzerát se nachází na adrese Sokolská, 470 01 Česká Lípa, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Česká Lípa