Cerekvička, 03828, 588 35 Cerekvička-Rosice, Czechia
16 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 3+kk 75 m², Cerekvička-Rosice Hledáte místo, kde si opravdu odpočinete od ruchu města a zároveň budete mít vše důležité na dosah? Nabízím k pronájmu prostorný byt o velikosti 75 m v klidné obci Cerekvička u Jihlavy. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu a prošel rekonstrukcí. Velkou výhodou je útulný obývací pokoj kde se nachází krbová kamna s výměníkem, který nejen navodí příjemnou atmosféru, ale zároveň pomůže s vytápěním bytu. Součástí nájmu je částečné vybavení kuchyně, včetně vestavěné myčky, elektrické trouby, sklokeramické varné desky a mikrovlnné trouby. Lednice a pračka nejsou součástí nájmu. Pokoje jsou neprůchozí. K bytu náleží hned dva sklepy a je možné využívat společnou zahradu o rozloze cca 900 m ideální pro relax, grilování nebo trávení volného času venku. V obci se nachází nové sportovní hřiště a okolí nabízí příjemné venkovské prostředí. Jedná se o skvělou volbu pro ty, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dostupností do Jihlavy. K nájmu je nutné započítat kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, provizi realitní kanceláře a měsíční náklady ve výši 2 000 Kč. Více informací vám rád sdělím při osobní prohlídce.
Pronájem bytu 3+kk 75 m², Cerekvička-Rosice Hledáte místo, kde si opravdu odpočinete od ruchu města a zároveň budete mít vše důležité na dosah? Nabízím k pronájmu prostorný byt o velikosti 75 m v klidné obci Cerekvička u Jihlavy. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu a prošel rekonstrukcí. Velkou výhodou je útulný obývací pokoj kde se nachází krbová kamna s výměníkem, který nejen navodí příjemnou atmosféru, ale zároveň pomůže s vytápěním bytu. Součástí nájmu je částečné vybavení kuchyně, včetně vestavěné myčky, elektrické trouby, sklokeramické varné desky a mikrovlnné trouby.
Lednice a pračka nejsou součástí nájmu. Pokoje jsou neprůchozí. K bytu náleží hned dva sklepy a je možné využívat společnou zahradu o rozloze cca 900 m ideální pro relax, grilování nebo trávení volného času venku. V obci se nachází nové sportovní hřiště a okolí nabízí příjemné venkovské prostředí. Jedná se o skvělou volbu pro ty, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dostupností do Jihlavy. K nájmu je nutné započítat kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, provizi realitní kanceláře a měsíční náklady ve výši 2 000 Kč. Více informací vám rád sdělím při osobní prohlídce.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
75 m²
Cena
16 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Cena za m²
213 Kč
Inzerát se nachází na adrese Cerekvička, 03828, 588 35 Cerekvička-Rosice, Czechia
Načítání mapy