byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m² v Praha

Pod Nouzovem, 197 00 Prague, Czechia

28 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-09-2025

Pronájem bytu 3+kk 74m²

Podnájem, byt 3+kk, 74 m² + zahrádka, Praha 9 - Kbely, ul. Pod Nouzovem Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Nabízíme vám k podnájmu byt s garážovým stáním o dispozici 3+kk s malebnou předzahrádkou a celkovou rozlohou 73,23 m². Nachází se v 1. podlaží cihlového domu v lokalitě Praha 9 – Kbely, ul. Pod Nouzovem. K bytu náleží komora pro uložení vašich věcí. Prostorný obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem, který je vybaven vestavěnými spotřebiči, jako jsou elektrická trouba, elektrická varná deska, myčka a lednice s mrazákem. Z obývacího pokoje je přímý vstup na klidnou zahrádku, ideální pro relaxaci a posezení v příjemném venkovním prostředí. Dětský pokoj je zařízen vestavěnými skříněmi, které nabízejí dostatek úložného prostoru, a psacím stolem. Ve druhém pokoji naleznete vestavěnou skříň, jinak je tento pokoj nezařízený a můžete si ho zařídit dle vlastních představ. Koupelna disponuje vanou a umyvadlem. Toaleta je samostatně. V chodbě jsou komody poskytující další úložný prostor. Byt se nachází v klidné části Kbel, v docházkové vzdálenosti od krásného parku Kbely, kde se nachází bludiště, naučná stezka a možnosti pro aktivní trávení volného času. Pouhých 5 minut od domu je autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete na metro linky C – Letňany. Rodiče jistě ocení blízkost základní a mateřské školy Albrechtická. Menší nákupy lze vyřídit v obchodech v centru Kbel nebo v nedalekém obchodním centru Letňany. Byt je volný k nastěhování od . Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

74 m²

Cena

28 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-09-2025

Zařízené

Ano

Garáž

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

392 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pod Nouzovem, 197 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Musílkova, 150 06 Prague, Czechia

23 300 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Na Pankráci, 140 70 Prague, Czechia

23 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Na Pankráci, 140 63 Prague, Czechia

23 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (74.0 m²) k pronájmu v Praha (Pod Nouzovem, 197 00 Prague, Czechia) – rentola.cz