Zveřejněno před 5 dny
Letňany, Praha 18, Czech Republic
26 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 3+kk - 73 m², lodžie a garážové stání, Miroslava Hajna, Praha 9, Letňany Nabízíme k pronájmu světlý byt 3+kk s výměrou 73 m² + lodžie a garážové stání (sklep není), v ulici Miroslava Hajna, Praha 9, Letňany. Interiér bytu je řešený chodbou, obývací částí s kuchyňským koutem ( varná deska a horkovzdušná trouba a lednice s mrazákem. Myčka - není) a vstupem na lodžii, ložnicí, pokojem, koupelnou s velkou vanou, samostatnou toaletou a komorou/šatnou v bytě. K dispozici garážové stání již v ceně nájemného. Sklep není. Tento byt se bude pronajímat jako částečně vybavený - vybavení viz. foto. Byt je k dispozici od 1.6. a je určen k dlouhodobému pronájmu minimálně na 1 rok s možností dalšího prodloužení. Majitelé preferují nekuřáky a nájemníky bez domácích mazlíčků. Nájem: 26 000 Kč Poplatky: 5 000 Kč + elektřina 1500 Kč Kauce : 52 000 Kč Provize RK: 26 000 Kč + 21% DPH Velmi klidná lokalita, okolí plné zeleně, škola, školka, dětská hřiště, restaurace, kavárna, služby, nákupní centrum, centrální park, venkovní posilovna, fitness centrum a mnoho dalšího. V případě zájmu mne neváhejte
Pronájem bytu 3+kk - 73 m², lodžie a garážové stání, Miroslava Hajna, Praha 9, Letňany Nabízíme k pronájmu světlý byt 3+kk s výměrou 73 m² + lodžie a garážové stání (sklep není), v ulici Miroslava Hajna, Praha 9, Letňany. Interiér bytu je řešený chodbou, obývací částí s kuchyňským koutem ( varná deska a horkovzdušná trouba a lednice s mrazákem. Myčka - není) a vstupem na lodžii, ložnicí, pokojem, koupelnou s velkou vanou, samostatnou toaletou a komorou/šatnou v bytě. K dispozici garážové stání již v ceně nájemného. Sklep není. Tento byt se bude pronajímat jako částečně vybavený - vybavení viz.
foto. Byt je k dispozici od 1.6. a je určen k dlouhodobému pronájmu minimálně na 1 rok s možností dalšího prodloužení. Majitelé preferují nekuřáky a nájemníky bez domácích mazlíčků. Nájem: 26 000 Kč Poplatky: 5 000 Kč + elektřina 1500 Kč Kauce : 52 000 Kč Provize RK: 26 000 Kč + 21% DPH Velmi klidná lokalita, okolí plné zeleně, škola, školka, dětská hřiště, restaurace, kavárna, služby, nákupní centrum, centrální park, venkovní posilovna, fitness centrum a mnoho dalšího. V případě zájmu mne neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
73 m²
Cena
26 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Zařízené
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
356 Kč
Inzerát se nachází na adrese Letňany, Praha 18, Czech Republic
Načítání mapy
Související nabídky, Praha