byt s 3 ložnicemi o velikosti 73 m² v Praha

Přádova, 180 81 Prague, Czechia

27 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 73m²

Pronájem zařízeného bytu 3+kk s lodžií, Praha 8 - Libeň, ihned k nastěhování Světlý a prakticky řešený byt k dlouhodobému pronájmu o dispozici 3+kk s vlastní lodžií a mimořádným výhledem na Prahu. Byt prošel celkovou rekonstrukcí a nachází se na hranici klidné rezidenční části Kobylis a Troji, pouhé 4 minuty chůze od stanice metra a je připraven k okamžitému nastěhování. Všechny pokoje jsou neprůchozí, světlé a orientované do zeleně. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou na míru se spotřebiči - elektrická trouba, varná deska, digestoř, myčka nádobí, lednice s mrazákem a další vybavení. Dominantou obývací části je vestavěné akvárium, které zároveň tvoří zajímavý předěl mezi kuchyní a obytným prostorem. V koupelně je sprchový kout a velké umyvadlo s mramorovou deskou, toaleta je samostatná. V celém bytě je příjemné nepřímé osvětlení. Byt má vlastní plynový kotel zajišťující vytápění i ohřev vody. V suterénu domu je k dispozici sklepní kóje o velikosti 4 m². Parkování je bezproblémové přímo před domem. Dům je po rekonstrukci (zateplení, fasáda, nová plastová okna), má vlastní oplocenou předzahrádku a nově zrekonstruovaný interiér. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost - metro C Kobylisy je vzdálené pár minut chůze, do centra se dostanete přibližně za 10 minut. V okolí je kompletní občanská vybavenost, park i možnosti volnočasových aktivit, bazén Šutka a botanická zahrada. Zelení se dá dojít až k Zoologické zahradě nebo na Povltavskou stezku. Nabídka je ideální pro rodinu, určena pouze pro dlouhodobý pronájem. Preferujeme nekuřáky a zájemce bez domácích mazlíčků (s ohledem na zařízení bytu). Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru vhodného nájemce. Nájemné: 27.800 Kč Zálohy na služby: 5.400 Kč (včetně internetu, zálohy na plyn a elektřinu) Celkové měsíční náklady (1 osoba): 33.200 Kč + 700 Kč každá další osoba Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

73 m²

Cena

27 800 Kč

Cena za m²

381 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Přádova, 180 81 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Pod Formankou, 149 00 Prague, Czechia

22 290 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Na Zámyšli, 150 06 Prague, Czechia

22 290 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 62 m²

Machuldova, 142 00 Prague, Czechia

22 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy