Zveřejněno před 3 dny
Bratří Sousedíků, 761 50 Zlín, Czechia
15 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 3+kk 70m² - Bří Sousedíků, Zlín ID: 02749 Mgr. Alice nováková a kancelář Explicit reality Vám nabízí k pronájmu bydlení, které je pro Zlín typické, a které málokde jinde naleznete. Máme pro Vás Baťův čtvrtdomek o velikosti 3+kk se zahradou. Čtvrtdomek prošel částečnou rekonstrukcí a má skvělý výhled do zeleně a výhled na Zlín. Dům je částečně podsklepený, v prvním patře naleznete hlavní obývací část, kuchyň a koupelnu s WC. Ve druhém NP se nacházejí dva průchozí pokoje. V kuchyni najdete dostatek úložného prostoru i pro ty náročnější kuchaře. Dům se nachází na ul. Bratří Sousedíků a je zde skvělá dostupnost do centra města s blízkou zastávkou MHD. A ještě něco, na pozemku před domem máte možnost vlastního parkovacího stání i pro dvě auta, zahrádku a popřípadě altán. Energie si nájemce přepisuje na sebe, majiteli bytu se platí pouze vodné a stočné. Zveme Vás tímto nejen na virtuální prohlídku, ale hlavně se na Vás budu těšit na osobní prohlídce. Proto neváhejte volat a společně si domluvíme termín prohlídky. Mgr. Alice Nováková & Explicit Reality
Pronájem bytu 3+kk 70m² - Bří Sousedíků, Zlín ID: 02749 Mgr. Alice nováková a kancelář Explicit reality Vám nabízí k pronájmu bydlení, které je pro Zlín typické, a které málokde jinde naleznete. Máme pro Vás Baťův čtvrtdomek o velikosti 3+kk se zahradou. Čtvrtdomek prošel částečnou rekonstrukcí a má skvělý výhled do zeleně a výhled na Zlín. Dům je částečně podsklepený, v prvním patře naleznete hlavní obývací část, kuchyň a koupelnu s WC. Ve druhém NP se nacházejí dva průchozí pokoje. V kuchyni najdete dostatek úložného prostoru i pro ty náročnější kuchaře.
Dům se nachází na ul. Bratří Sousedíků a je zde skvělá dostupnost do centra města s blízkou zastávkou MHD. A ještě něco, na pozemku před domem máte možnost vlastního parkovacího stání i pro dvě auta, zahrádku a popřípadě altán. Energie si nájemce přepisuje na sebe, majiteli bytu se platí pouze vodné a stočné. Zveme Vás tímto nejen na virtuální prohlídku, ale hlavně se na Vás budu těšit na osobní prohlídce. Proto neváhejte volat a společně si domluvíme termín prohlídky. Mgr. Alice Nováková & Explicit Reality
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
70 m²
Cena
15 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-11-2022
Zahrada
Ano
Cena za m²
214 Kč
Inzerát se nachází na adrese Bratří Sousedíků, 761 50 Zlín, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Zlín