byt s 3 ložnicemi o velikosti 69 m² v Praha

Gabinova, 152 00 Prague, Czechia

23 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 24-02-2026

Pronájem bytu 3+kk 69m²

Pronájem bytu 3+kk/L, 69m², ul. Gabinova, Praha 5 - Barrandov, po rekonstrukci, Nabízíme pronájem bytu 3+kk, o ploše 69m² s lodžií, ve 2. patře panelového domu s výtahem, ulice Gabinova, Praha 5 - Barrandov. Byt je po kvalitní rekonstrukci, částečně zařízený, k dispozici kuchyňská linka včetně spotřebičů, vestavěné skříně v předsíni a ložnici. Podlahy parkety a dlažba. Topení ústřední. Na všech oknech žaluzie. V koupelně je vana, wc samostatné. Dva samostatné pokoje. Výhled do zeleně z obývacího pokoje a z kuchyně. Dobrá dopravní dostupnost - tram na metro B Smíchovské nádraží a bus. V dosahu Pražský okruh. V blízkosti také Prokopské údolí a Aquapark. Vhodné pro nekuřáky, bez zvířat.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

69 m²

Cena

23 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

24-02-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Cena za m²

333 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Gabinova, 152 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Ohradní, Michelská, 140 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Novákových, 180 48 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Přecechtělova, 155 00 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy