byt s 3 ložnicemi o velikosti 69 m² v Praha

Truhlářská, 110 05 Prague, Czechia

41 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 28-04-2026

Pronájem bytu 3+kk 69m²

Plně zařízený byt v blízkosti Náměstí Republiky K okamžitému pronájmu nabízíme plně zařízený byt s dispozicí 3+kk. Byt se nachází v 4. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem. V bytě jsou zachovány původní prvky a je kompletně vybaven nábytkem v italském stylu. Byt nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní včetně nádobí a jídelním koutem. Jedna z ložnic je orientována do vnitrobloku a druhá s rozkládací sedačkou je orientována do ulice. Součástí vybavení koupelny je vana a pračka. Toaleta je samostatná. K dispozici je kvalitní italské ložní prádlo a ručníky, je možné zajistit pravidelný úklid. Poplatky činí 250 EUR energie, 150 EUR spol. prostory, 50 EUR internet Kauce stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři jeden měsíční nájem + DPH.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

69 m²

Cena

41 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

28-04-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Cena za m²

600 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Truhlářská, 110 05 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 110.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 110 m²

Sokolovská 96, 186 00 Prague, Czechia

33 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Vyšehradská, 128 00 Prague, Czechia

33 476 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 111.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 111 m²

Za Zahradami, 111 01 Prague, Czechia

33 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy