byt s 3 ložnicemi o velikosti 67 m² v Praha

Urxova, 186 00 Prague, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 67m²

Pronájem bytu po rekonstrukci 3+kk 67 m², Praha - Karlín, ul. Urxova Nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu prostorného světlého bytu o dispozici 3+kk v Praze 8 - Karlín, ul. Urxova / Křižíkova. Čistá podlahová plocha bytu je 67,5 m². Byt se nachází v přízemí bytového domu. Okna bytu jsou do ulice Křižíkova s výhledem na Lyčkovo náměstí a jedno okno z dětského pokoje je do ulice Urxova. Atraktivní dispoziční řešení bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní, dále ložnici, dětský pokoj s prostorným patrem na spaní, chodbu, koupelnu a samostatné WC. Byt je po kompletní velmi zdařilé rekonstrukci, která proběhla v letošním roce. Kuchyňská linka s vestavěnými elektrospotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí a digestoř). Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní nový plynový kotel. K bytu náleží sklepní kóje. K dispozici je i kočárkárna a kolárna. Úklid společných prostor zajišťuje firma. V brzké době proběhne nová fasáda domu. Měsíční nájem je 35.000,-- Kč + poplatky (elektřina + plyn). Tato nabídka představuje skvělou příležitost k bydlení ve velmi oblíbené lokalitě. Byt je ihned k nastěhování. Pro více informací a sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

67 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

522 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Urxova, 186 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Mukařovská 1567/25, 100 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Ivana Hlinky, 191 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m²

V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy