Zveřejněno před 6 dny
Východní, 530 03 Pardubice, Czechia
22 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 3+kk, 67 m² + balkon + garážové stání Pardubice, Nová Tesla Hledáte komfortní bydlení na dlouhodobý pronájem v Pardubicích? Nabízíme Vám krásný byt v novostavbě o dispozici 3+kk a podlahové ploše 67 m² s balkonem (4,92 m²), komorou na patře a vlastním garážovým stáním v uzavřené garáži přímo pod domem. Byt se nachází v oblíbené lokalitě Nová Tesla, v docházkové vzdálenosti od nemocnice a s výbornou dostupností do centra. Velkou výhodou je právě garážové stání – žádné hledání parkování ani zbytečné poplatky. Byt se pronajímá částečně vybavený. K dispozici je kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, lednice, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, botník s věšákem a úložné skříňky v koupelně a na toaletě, pračka a sušička. Cena: Nájemné: 22.000 Kč / měsíc (včetně garážového stání), zálohy na služby: 2.500 Kč / měsíc + elektřina, vratná kauce: 44.000 Kč, provize RK: 22.000 Kč + DPH Byt je ideální pro rodinu nebo pár, kteří hledají klidné a moderní bydlení s výbornou dostupností, k nastěhování od . Pro více informací nebo domluvení prohlídky
Pronájem bytu 3+kk, 67 m² + balkon + garážové stání Pardubice, Nová Tesla Hledáte komfortní bydlení na dlouhodobý pronájem v Pardubicích? Nabízíme Vám krásný byt v novostavbě o dispozici 3+kk a podlahové ploše 67 m² s balkonem (4,92 m²), komorou na patře a vlastním garážovým stáním v uzavřené garáži přímo pod domem. Byt se nachází v oblíbené lokalitě Nová Tesla, v docházkové vzdálenosti od nemocnice a s výbornou dostupností do centra. Velkou výhodou je právě garážové stání – žádné hledání parkování ani zbytečné poplatky. Byt se pronajímá částečně vybavený.
K dispozici je kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, lednice, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, botník s věšákem a úložné skříňky v koupelně a na toaletě, pračka a sušička. Cena: Nájemné: 22.000 Kč / měsíc (včetně garážového stání), zálohy na služby: 2.500 Kč / měsíc + elektřina, vratná kauce: 44.000 Kč, provize RK: 22.000 Kč + DPH Byt je ideální pro rodinu nebo pár, kteří hledají klidné a moderní bydlení s výbornou dostupností, k nastěhování od . Pro více informací nebo domluvení prohlídky
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
67 m²
Cena
22 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Cena za m²
328 Kč
Inzerát se nachází na adrese Východní, 530 03 Pardubice, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Pardubice