Zveřejněno před 6 dny
Petýrkova, U Kunratického lesa, 148 00 Prague, Czechia
23 000 Kč / měsíc
Zařízeno, rekonstrukce 3+kk, 66m², Praha 4 - Chodov Volné od 1.6. : Kompletně zařízený byt 3+kk, 66m², Praha 4 - Chodov, v těsné blízkosti metra, Kunratického lesa a nákupního centra Westfield Chodov. Byt i dům je ve velmi dobrém stavu, po rekonstrukci. Kuchyňská linka včetně veškerých spotřebičů, v koupelně pračka. Kompletně zařízeno nábytkem na fotografiích. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné wc s bidetem a úložným prostorem, předsíň, balkon s posezením. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Dům se nachází při okraji Kunratického lesa, který je ideální pro procházky, cyklistiku a další sportovní aktivity. V bezprostřední blízkosti se nachází venkovní zdarma přístupný tenisový, basketbalový i fotbalový kurt, dva ping pongové stoly a venkovní posilovna. Lokalita tak spojuje bydlení v zeleni, se skvělou dostupností do centra města (14 min metrem). Nájemné 23.000Kč, záloha na poplatky 6.200Kč + elektřina (záloha nyní 1.400Kč). Kauce vy výši měsíčního nájemného včetně poplatků. Odměna RK za zprostředkování ve výši měsíčního nájemného. K dispozici od června.
Zařízeno, rekonstrukce 3+kk, 66m², Praha 4 - Chodov Volné od 1.6. : Kompletně zařízený byt 3+kk, 66m², Praha 4 - Chodov, v těsné blízkosti metra, Kunratického lesa a nákupního centra Westfield Chodov. Byt i dům je ve velmi dobrém stavu, po rekonstrukci. Kuchyňská linka včetně veškerých spotřebičů, v koupelně pračka. Kompletně zařízeno nábytkem na fotografiích. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné wc s bidetem a úložným prostorem, předsíň, balkon s posezením. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Dům se nachází při okraji Kunratického lesa, který je ideální pro procházky, cyklistiku a další sportovní aktivity.
V bezprostřední blízkosti se nachází venkovní zdarma přístupný tenisový, basketbalový i fotbalový kurt, dva ping pongové stoly a venkovní posilovna. Lokalita tak spojuje bydlení v zeleni, se skvělou dostupností do centra města (14 min metrem). Nájemné 23.000Kč, záloha na poplatky 6.200Kč + elektřina (záloha nyní 1.400Kč). Kauce vy výši měsíčního nájemného včetně poplatků. Odměna RK za zprostředkování ve výši měsíčního nájemného. K dispozici od června.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
66 m²
Cena
23 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Zařízené
Ano
Balkon
Ano
Cena za m²
348 Kč
Inzerát se nachází na adrese Petýrkova, U Kunratického lesa, 148 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha