byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m² v Horoměřice

Žižkova, 252 62 Horoměřice, Czechia

28 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 3+kk 65m²

Pronájem bytu 3+kk s garážovým stáním a terasou, 65 m² - Horoměřice Hledáte moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s vynikající dostupností do centra Prahy? Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o rozloze 65 m² v novostavbě v Horoměřicích. Tento byt se nachází v prvním nadzemním podlaží a disponuje velkou terasou o rozloze 130 m², která je ideální pro relaxaci, grilování nebo posezení s přáteli. Terasa poskytuje dostatek prostoru a soukromí, abyste si mohli naplno užívat venkovní život. Byt je vybaven moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky, lednice s mrazákem, elektrické trouby a indukční varné desky. Ve dvou koupelnách naleznete sprchový kout a toaletu. Prostorná chodba je vybavena vestavěnou skříní poskytující spoustu úložného prostoru. K bytu náleží také sklep o velikosti 2 m². Parkování pro je zajištěno díky garážovému stání, které jsou součástí nájemného. Lokalita je perfektní pro rodiny i páry, kteří ocení klid a blízkost přírody, ale zároveň chtějí být blízko centra hlavního města. V okolí se nachází dětské hřiště, fitness centrum (dvě minuty chůze), kavárny, restaurace. Cesta na letiště trvá deset minut autem a do centra Prahy se dostanete za pouhých 20 minut. Skvělou dopravní dostupnost do Prahy zajišťují autobusy 316 a 356, které vás za 15 minut dopraví na metro Bořislavka. Jaké služby nabízíme PRO PODNÁJMNÍKY? S Garantovany Nájem automaticky získáváte: - Plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). - Zákaznický servis pro Vás od 7:00 – 18:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků. T: + Technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě. Zařídíme přepis energií. Možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů GarantovanyNajem nebo ROI Estate (Brno, Praha a další města). Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

65 m²

Cena

28 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Cena za m²

446 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Žižkova, 252 62 Horoměřice, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Horoměřice

Nové
3 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 79 m²

Ladova, 252 62 Horoměřice, Czechia

26 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 77.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 77 m²

Jasanová, 252 62 Horoměřice, Czechia

29 000 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí