byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m² v Brno

Vodova, 612 93 Brno, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 65m²

Pronájem bytu 3+kk, Vodova, Brno - Královo Pole, 21 000 Kč/měs., 65 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě na ulici Vodova v Brně – Královo Pole. Byt o celkové výměře 65 m² se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží balkón s výhledem do zeleně a sklep. Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči. Z obývací části je přímý vstup na balkón s příjemným výhledem. V bytě se nachází dvě samostatné ložnice, z nichž jedna je vybavena šatní skříní a má rovněž vstup na balkón. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, poličkami a přípojkou na pračku, toaleta je samostatná. K dispozici je také praktická šatna s úložným prostorem. V bytě je nainstalována klimatizace. V okolí domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost – supermarket Billa, sportovní i volnočasové možnosti, Vysoké učení technické. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje blízká zastávka MHD u točny tramvaje č. 12 – Technologický park. Byt je volný k nastěhování od 1. 7. 2026. Internet je již v ceně. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB. Byt pronajímá Ideální nájemce – služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

65 m²

Cena

22 000 Kč

Cena za m²

338 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vodova, 612 93 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Stará, 601 47 Brno, Czechia

17 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

Cyrilská, 601 69 Brno, Czechia

17 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Přízova, 601 69 Brno, Czechia

17 950 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy