byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m² v Česká Lípa

Jižní, 470 03 Česká Lípa, Czechia

13 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 3+kk 54m²

Pronájem byt 3+kk, 54m², Česká Lípa Pronájem kompletně vybaveného bytu se třemi lodžiemi a krásným výhledem ve vyhledávané lokalitě nedaleko centra města. Byt se nachází v sedmém patře revitalizovaného panelového domu se dvěma velkými výtahy a hlavně novou, již funkční, fotovoltaickou elektrárnou. Po rekonstrukci má byt změněnou dispozici, což nabízí více užitného prostoru. Z kompletního vybavení oceňuji zejména myčku nádobí, pračku i lednici. Podlahy jsou v kombinaci plovoucí a dlažba. Vytápění je řešeno dálkovým rozvodem, ohřev vody elektrickým bojlerem. K bytu dále náleží i sklepní kóje, ze společných prostor je pak dispozici ještě kolárna. Mezi hlavní výhody patří orientace na jihozápadní světovou stranu - tedy maximum slunečního svitu a hlavně pak již zmíněný výhled, relativně dostupné parkování, docházkovou vzdálenost do centra města, množství sportovišť i míst k vycházkám. Pro veškeré další informace jsem Vám k dispozici. Třída energetické náročnosti - D.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

54 m²

Cena

13 700 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Výtah

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

254 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jižní, 470 03 Česká Lípa, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Česká Lípa

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Svojsíkova stezka, 470 01 Česká Lípa, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 56.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m²

Lužická, 470 06 Česká Lípa, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

Česká Lípa, Liberec Region, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (54.0 m²) k pronájmu v Česká Lípa (Jižní, 470 03 Česká Lípa, Czechia) – rentola.cz