Zveřejněno včera

byt s 3 ložnicemi o velikosti 120 m² v Prostějov

Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia

26 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+kk 120m²

Pronájem bytu 3+kk, Mlýnská, Prostějov, 26900 Kč/měs, 120 m² Moderní bydlení v srdci Prostějova s nádechem luxusu a velkorysým prostorem. Unikátní příležitost k pronájmu v prestižní novostavbě na adrese Mlýnská v centru Prostějova. Tento prosvětlený byt nabízí dispozici 3+kk s velkorysou rozlohou 120 m² je ideální volbou pro ty, kteří hledají nadstandardní komfort, moderní design a klidnou lokalitu s výbornou dostupností. Byt se nachází ve 2. patře čtyřpodlažního bytového domu s výtahem. Interiér je koncipován s důrazem na prostornost a vzdušnost. Dominantou bytu je rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, který se stane přirozeným centrem Vašeho domova. Součástí bytu jsou také dva samostatné pokoje. Díky tomu, že je byt nabízen jako nevybavený, získáváte jedinečnou možnost zařídit si interiér přesně podle vlastního vkusu a potřeb. Jedním z největších benefitů této nemovitosti je prostorná terasa a balkon – k relaxaci u ranní kávy nebo večerního sklenky vína . K bytu dále náleží praktický sklep pro uskladnění sezónních věcí a vlastní parkovací místo v 1. NP, což v této lokalitě představuje obrovskou výhodu. O tepelnou pohodu se stará moderní ústřední elektrické podlahové vytápění. Novostavba splňuje nejvyšší standardy současného bydlení a zaručuje nízké provozní náklady podpořené mimo jiné fotovoltaickými panely na střeše domu. Lokalita Mlýnská ulice spojuje klidnou rezidenční zónu s rychlým dosahem veškeré občanské vybavenosti města Prostějov. V docházkové vzdálenosti najdete obchody, restaurace i parky pro volnočasové aktivity. Měsíční nájemné: 26 900 Kč Dispozice: 3+kk Plocha: 120 m² Vybavení: balkón, terasa, sklep, parkování Tento byt je symbolem elegance a prostoru. Pokud hledáte domov, který vás nebude omezovat, právě jste ho našli. Těším se na vás na prohlídce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

120 m²

Cena

26 900 Kč

Cena za m²

224 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Prostějov

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

J. B. Pecky, 796 01 Prostějov, Czechia

22 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 111.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 111 m²

Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia

24 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 105.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 105 m²

Mlýnská, 796 01 Prostějov, Czechia

24 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy