byt s 3 ložnicemi o velikosti 100 m² v Praha

Milíčova, 186 00 Prague, Czechia

45 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 12-03-2026

Pronájem bytu 3+kk 100m²

Pronájem mezonetového bytu 3kk, 100 m², parkování, Milíčova, Praha 3 Nabízíme k pronájmu nádherný zrekonstruovaný mezonetový byt s výtahem v samém srdci Žižkova. Tento jedinečný zařízený byt o dispozici 3 + kk se rozkládá na dvou patrech a nabízí celkovou užitnou plochu 100 m². V obou patrech naleznete pohodlné ložnice, které zaručují klidný a příjemný spánek. A samozřejmě koupelnu s toaletou v každém patře. Mezonetový byt se vyznačuje velmi dobrým stavem a je kompletně zařízen vybavením, které splňuje veškeré moderní standardy. Klimatizace v obouch patrech, zpříjemní pohodlí jak při teplých letních, tak i zimních mrazivých dnech. Předností tohoto bytu je možnost garážové stání ve vnitrobloku ua 2 500,-/měsíc, což značně usnadňuje parkování v této rušné lokalitě. Byt se nachází v 5. a 6. patře, kde si užijete jak klid, tak pohodu, a to i navzdory blízkosti frekventované ulice Seifertova. Do centra města a na Václavské náměstí se odtud dostanete za pouhých 10 minut, což je ideální pro každodenní dojíždění nebo užívání si pulsujícího městského života. Dům má celkem 6 podlaží a nachází se v osobním vlastnictví. Mezonový charakter bytu s vnitřním schodištěm dává této nemovitosti jedinečný ráz a pocit domova. Byt je vhodný pro páry nebo rodiny, které hledají moderní a komfortní bydlení v atraktivní lokalitě. Nájem: 45 000 Kč Měsíční poplatky: 5 500 Kč + elektřina (přepis) Vratná kauce 50 000 Kč Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

100 m²

Cena

45 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

12-03-2026

Cena za m²

450 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Milíčova, 186 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 98.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 98 m²

Jinonice, Praha 5, Czech Republic

36 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Holečkova 862/71, 150 00 Prague, Czechia

36 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 100.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 100 m²

Mattioliho, 106 00 Prague, Czechia

36 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy