Francouzská, 120 09 Prague, Czechia
39 900 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 3+1 s balkonem, plocha 100 m 2 ve 4. patře reprezentativního činžovního domu s výtahem v ulici Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, přímo u Náměstí Míru a stanice metra. Dispozice a vybavení: Byt sestává ze vstupní předsíně, haly, tří samostatných pokojů, kuchyně, koupelny s vanou, samostatného WC a spíže. Vybavení zahrnuje kuchyňskou linku se sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou a pračkou. Na podlahách jsou dřevěné parkety, v kuchyni dlažba. Byt je velmi vzdušný a vhodný pro rodinu či spolubydlení (max. 6 osob). Měsíční nájemné: 39.900,- Kč, Poplatky (pro 3 osoby): 8.000,- Kč, Kauce: 40.000,- Kč, Provize RK: 1 nájem, Nastěhování: Ihned Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.
Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt 3+1 s balkonem, plocha 100 m 2 ve 4. patře reprezentativního činžovního domu s výtahem v ulici Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, přímo u Náměstí Míru a stanice metra. Dispozice a vybavení: Byt sestává ze vstupní předsíně, haly, tří samostatných pokojů, kuchyně, koupelny s vanou, samostatného WC a spíže. Vybavení zahrnuje kuchyňskou linku se sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou a pračkou.
Na podlahách jsou dřevěné parkety, v kuchyni dlažba. Byt je velmi vzdušný a vhodný pro rodinu či spolubydlení (max. 6 osob). Měsíční nájemné: 39.900,- Kč, Poplatky (pro 3 osoby): 8.000,- Kč, Kauce: 40.000,- Kč, Provize RK: 1 nájem, Nastěhování: Ihned Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
100 m²
Cena
39 900 Kč
Cena za m²
399 Kč
Inzerát se nachází na adrese Francouzská, 120 09 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha