byt s 4 ložnicemi o velikosti 96 m² v Praha

Plzeňská, 163 00 Prague, Czechia

26 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 96 m2 Plzeňská x Pod Klikovkou, Praha Smíchov

Nabízím pronájem velkorysého a slunného bytu 3+1 o podlahové ploše 96 m 2 . Díky své velikosti a praktickému uspořádání je byt skvělou volbou pro klidné rodinné bydlení, ale i pro spolubydlení. Samotný byt je situován ve 2. patře s výhledy do vnitrobloku, což zaručuje mnohem větší klid. Zastávka tramvaje Kavalírka je přitom jen pár kroků od domu a na stanici metra B Anděl se dostanete za pouhé tři zastávky tramvají. Byt nabízí velké množství prakticky řešeného úložného prostoru včetně šatních skříní. Prostor je čerstvě vymalovaný s renovovanými parkety, ihned připravený k nastěhování. Teplo zajišťuje centrální dálkové vytápění. Součástí bytu je kuchyňská linka vybavená: lednicí, sporákem, troubou, myčkou na nádobí. Cena: Nájemné 26 500 Kč + poplatky za osobu 917 Kč Vytápění 3000 Kč Kauce činí 26 500 Kč Provize za zprostředkování: 26 500 Kč + DPH Energetická třída: E Nehospodárná

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

96 m²

Cena

26 500 Kč

Cena za m²

276 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Plzeňská, 163 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 39 m²

Bítovská, 140 00 Prague, Czechia

21 400 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 43.64 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 44 m²

Sokolská 1802/32, 120 00 Prague, Czechia

21 400 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Želivecká, 106 00 Prague, Czechia

21 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy