Zveřejněno dnes
nám. T. G. Masaryka, 571 01 Moravská Třebová, Czechia
17 900 Kč / měsíc
Bydlete bez kauce a bez provize. Nabízíme k pronájmu hezký byt v bytovém domě, který díky své příznivé orientaci poskytuje dostatek denního světla po celý den. Byt působí světlým a vzdušným dojmem a nabízí příjemné a komfortní bydlení. Jedná se o byt o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 94 m 2 , který se nachází přímo v centru města na náměstí v Moravské Třebové. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – obchody, služby, úřady i možnosti kulturního a společenského vyžití. Prohlídky bytu budou možné výhledově po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte
Bydlete bez kauce a bez provize. Nabízíme k pronájmu hezký byt v bytovém domě, který díky své příznivé orientaci poskytuje dostatek denního světla po celý den. Byt působí světlým a vzdušným dojmem a nabízí příjemné a komfortní bydlení. Jedná se o byt o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 94 m 2 , který se nachází přímo v centru města na náměstí v Moravské Třebové.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – obchody, služby, úřady i možnosti kulturního a společenského vyžití. Prohlídky bytu budou možné výhledově po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
4
Velikost
94 m²
Cena
17 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Bez kauce
Ano
Cena za m²
190 Kč
Inzerát se nachází na adrese nám. T. G. Masaryka, 571 01 Moravská Třebová, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Moravská Třebová