Zveřejněno dnes

byt s 4 ložnicemi o velikosti 92 m² v Praha

Vokovice, Praha 6, Czech Republic

30 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-07-2026

Pronájem bytu 3+1 92m²

Pronájem, byt 3+1, 92 m², Praha 6 - Vokovice, ul. Půlkruhová Prostorný byt po částečné rekonstrukci 3+1 bez výtahu o velikosti 92 m², Praha 6 – ideální pro sdílené bydlení, rodinu i pohodlný život ve městě bude od poloviny července připraven pro Vás. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný světlý a velmi prostorný byt o dispozici 3+1 (92 m²), situovaný ve 3. patře udržovaného cihlového domu v jedné z nejklidnějších lokalit Prahy 6. Byt zaujme především svou velkorysou dispozicí se samostatnými pokoji, která nabízí široké možnosti využití – od komfortního rodinného bydlení až po praktické sdílení pro více osob. Momentálně na nemovitosti bude probíhat rekonstrukce a nutné opravy - oprava střechy, kompletní výmalba a výměna koberců, nová kuchyňská linka v bílé barvě zn. Ikea. s vestavěnými novými spotřebiči. Fotografie zobrazují aktuální stav. ✨ Hlavní přednosti bytu: dispozice 3+1 – tři pokoje celková plocha 92 m² – dostatek prostoru pro každého částečné vybavení (pračka, kuchyňská linka s lednicí, věstavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, vestavěná skříň) světlý a vzdušný interiér klidný dům i okolí Ideální také pro spolubydlení Díky 2 menším odděleným pokojům a jedním velmi nadstandardně velkým pokojem je byt skvělou volbou pro: Rodinu studenty mladé pracující kolektivy či firemní zaměstnance nebo kohokoliv, kdo hledá dostupné bydlení ve větším prostoru. Zvířata nevadí. Lokalita, která dává smysl: cca 10 minut chůze na metro Veleslavín přírodní park Divoká Šárka téměř za rohem výborná dostupnost do centra kompletní občanská vybavenost v okolí klidná rezidenční čtvrť mimo ruch velkoměsta Nájemné 30 000 Kč + popu. 4 500 Kč/měs., vratná kauce 69 000 Kč. Úhrada vratné kauce je možná ve 3 splátkách. K dispozici od 15. 7. 2026.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

92 m²

Cena

30 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-07-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Rodinné

Ano

Cena za m²

326 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vokovice, Praha 6, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 46 m²

Smíchov, Praha 5, Czech Republic

24 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Kratochvílova, 162 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Kratochvílova, 162 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy