Zveřejněno dnes

byt s 4 ložnicemi o velikosti 90 m² v Praha

Běchovice, Praha 9, Czech Republic

20 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 3+1 90m²

Pronájem bytu 3 + 1 + terasa, Praha 9, Běchovice Nabízíme k pronájmu byt 3 + 1 se samostatným vchodem v rodinném domě v klidné části Prahy 9 – Běchovice. Byt je situován v prvním patře rodinného domu se zahradou. Vybavení Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka, sporák a trouba, digestoř, lednice i pračka. V bytě je možné ponechat nábytek dle fotografií, či dle dohody vystěhovat. Nájemce může využívat zahradu na pozemku domu (společná zahrada pro dva byty). Dispozice: Byt je vhodný optimálně pro dvě osoby (dva pokoje jsou neprůchozí). Lokalita Ulice Václava Kovaříka v Praze-Běchovicích představuje klidnou rezidenční část na východním okraji Prahy ,která je charakteristická nízkopodlažní zástavbou rodinných a řadových domů. Jedná se o oblast s rodinnou atmosférou, obklopenou zelení. Oblast nabízí skvělé podmínky pro sport a relaxaci. V blízkosti procházejí cyklostezky a nacházejí se zde přírodní parky. Dopravní dostupnost: Vlak: Klíčovou výhodou je blízkost vlakového nádraží Praha-Běchovice střed (cca 5 minut chůze), odkud trvá cesta na Masarykovo nádraží v centru Prahy přibližně 20 minut. Autobusy: V dosahu jsou linky PID (např. 109, 163, 209, 250), které zajišťují spojení směrem k metru (Palmovka, Černý Most). Auto: Dobré napojení na Pražský okruh a silnici I/12 směrem na Kolín. Pro více informací či sjednání prohlídky nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

90 m²

Cena

20 500 Kč

Cena za m²

228 Kč

Mapa

Běchovice, Praha 9, Czech Republic

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Praha

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Stylové pohodlí
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Váš nový pronájem
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Skvělá nabídka pronájmu
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Dobře navržený
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Světlý interiér
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Efektivní prostor
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Chytrý design
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Připraveno k pronájmu
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Vzdušná atmosféra
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Stylové pohodlí
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Váš nový pronájem
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Skvělá nabídka pronájmu
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Dobře navržený
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Světlý interiér
3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Efektivní prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

Sokolovská, 180 48 Prague, Czechia

16 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Stylové pohodlí
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Váš nový pronájem
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Skvělá nabídka pronájmu
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Dobře navržený
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Světlý interiér
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Efektivní prostor
3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Chytrý design