byt s 4 ložnicemi o velikosti 85 m² v Brno

Tábor, 601 87 Brno, Czechia

26 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-04-2026

Pronájem bytu 3+1 85m²

Pronájem bytu 3+1 85 m², Brno - Ponava Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 3+1 s užitnou plochou 85 m² v atraktivní lokalitě na ulici Tábor, Brno - Ponava. Tento byt se nachází ve 5. patře cihlové budovy po revitalizaci. Interiér bytu je částečně zařízený, včetně zánovní lednice. Vstup do bytu vás uvítá prostornou chodbou s dostatkem úložného prostoru. Koupelna nedávno prošla rekonstrukcí a je vybavena vanou, WC, pračkou a umyvadlem. Samostatná kuchyně je vybavena špajzkou a nabízí příjemné prostředí pro vaření. Obývací pokoj je velkorysý a nabízí spoustu světla a krásný výhled na východ. Rodičovská ložnice se šatní skříní, postelí a komodami je orientována na severozápad, zatímco třetí pokoj může sloužit jako dětský, nebo pracovna. Byt je k dispozici od za nájemné 26500 Kč měsíčně, k tomu se připočítávají zálohy ve výši 5-6 tisíc Kč včetně internetu od Vodafone. Zálohové platby se upraví dle počtu osob. Kauce a provize ve výši jednoho nájmu. Výhodou je skvělá lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. Neomezujte se, ať se stane tento byt vaším novým domovem.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

85 m²

Cena

26 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-04-2026

Zařízené

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

312 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tábor, 601 87 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

3 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 62 m²

Langrova 615/64, 627 00 Brno, Czechia

21 500 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 78.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 78 m²

Foltýnova, 635 00 Brno, Czechia

21 500 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 74 m²

Fryčajova, 614 00 Brno, Czechia

21 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy