byt s 4 ložnicemi o velikosti 84 m² v Praha

Pacovská, 140 02 Prague, Czechia

30 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-03-2026

Pronájem bytu 3+1 84m²

Pronájem bytu 3+1 84 m² Praha, Pacovská Nájem bytu 3+1, užitná plocha bytu 84 m², v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 3. podlaží z 5. Byt je po celkové rekonstrukci. Nová kuchyňská linka, zděná koupelna a samostatné WC. Na podlaze je dlažba, PVC a parkety. Příslušenství bytu tvoří sklep o výměře 5 m². Ve všech oknech jsou stahovací žaluzie. Byt se nachází v bezprostřední blízkosti metra Budějovická. Cihlový dům je po částečné rekonstrukci (rekonstruovaná střecha, výtah dle norem EU, nové vchody, plastová okna, vyměněné stoupačky). Klasifikační třída energetické náročnosti G (PENB bude upřesněn a hodnota doložena).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

84 m²

Cena

30 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-03-2026

Výtah

Ano

Cena za m²

357 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pacovská, 140 02 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 46 m²

Smíchov, Praha 5, Czech Republic

24 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Kratochvílova, 162 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Kratochvílova, 162 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy